Мережа супермаркетів "Фора" - переможець відразу в трьох номінаціях премії Retail Awards - 2015 "Вибір споживачів"

Безкоштовна гаряча лінія 0 800 30 12 30
Ваша найближча Фора
Ваша найближча Фора

Щодо ситуації в ТЦ «Європейський» (м. Тульчин)

07 Жовтня 2019

28 вересня 2019 р. Компанія «Фора» зіткнулася з результатами несанкціонованої дератизації комах і гризунів одним з орендарів ТОВ «Ветпрайм» (магазин «Пурину») в ТЦ «Європейський» в м. Тульчин, (Вінницька область), де розміщений наш магазин.

В результаті перевищення концентрації отрутохімікатів після проведеної без попередження процедури, п'ять співробітників «Фори» були терміново госпіталізовані і до сих пір знаходяться на лікуванні в стаціонарі після токсичної дії препарату «Еквазід Макс».

Керівництвом «Фори» в день інциденту була викликана поліція і представники Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За фактом звернення, була оперативно зібрана Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка рекомендувала евакуювати відвідувачів і співробітників ТРЦ «Європейський» і провести необхідні заходи з провітрювання всього приміщення.

«Фора» виконала рекомендації і в той самий день закрила магазин, щоб не наражати на небезпеку наших гостей і співробітників.

Як повідомив Департамент охорони здоров'я Вінницької облдержадміністрації, загальна кількість постраждалих, які звернулися за допомогою до лікувальних закладів, після зазначеного інциденту в ТЦ «Європейський» становить 10 осіб — діагноз «токсичне отруєння препаратом «Еквазід».  Керівництвом «Фора» була подана заява в поліцію, готується звернення до прокуратури.

Найважливіше для «Фори» - життя і здоров'я наших гостей і співробітників.  Зі свого боку ми зробимо все, щоб мінімізувати наслідки цього інциденту для людей.  У той же час, впевнені, що подібні ситуації не повинні повторитися в майбутньому.  Тому наші юристи будуть тримати під контролем розслідування інциденту.

Всі прес-релізи
інші прес-релізи